Toskana sport kemp – podzim 2015

Vážení příznivci Cyklistiky a zdravého životního stylu.

Náš přední biker, jistebnický rodák a zakladatel organizace Čistý sport Ivan Rybařík pořádá v Toskánsku podzimní Bike soustředění zaměřené na výuku jízdy na horském kole a výuku zdravého vaření.

Účast není omezená věkem ani dovednostmi a vítán je prakticky každý, kdo si chce prodloužit léto v malebném Toskánsku a naučit se něco nového ze zdravé kuchyně nebo z bikové techniky v tamních přímořských trailech.

Jen kapacita je omezená v každém turnusu na 15 lidí.

Tak neváhejte a případné informace v přiloženém letáku.

tosca5_clip2

Tečka za Jihočeským MTB pohárem 2015

Vážení cyklisté a příznivci horských kol,

Jihočeský MTB pohár 2015 jsme ukončili slavnostním dekorováním vítězů při posledním závodě v Soběslavi. Máme za sebou sedm závodů po krásných Jižních Čechách, kterých se zúčastnilo a čestně bojovalo o vítězství na stovky bikerů všech věkových kategorií od nejmenších dětí na odrážedlech, až po vyzrálé závoďáky v kmetském věku.

Věřím, že se Vám jihočeské závodění líbilo.

JČ MTB pohár 2015 byl první ročník, zkušební, bez finančních či jiných větších dotací odjinud. Za to, že vznikl, může jen pár nadšenců a ředitelé jednotlivých závodů poháru, kterým bych tímto rád poděkoval.

Hlavním cílem seriálu bylo vytvořit soutěž pro děti i dospělé tak, aby se nemuselo cestovat až do tramtárie za poměrně nízké startovné (1750 Kč na 7 závodů při přihlášení na celý seriál předem, děti mnohdy neplatily nic).

Ročník 2016 již připravujeme a koncem listopadu bychom Vás rádi seznámili s výsledky našich jednání.

Víme, že vše nebylo bez chyb, ale budeme se  snažit dělat jich co nejméně.

V případě, že máte dobré nápady na vylepšení seriálu, nebo můžete nějak pomoci napište na spsvd@seznam.cz

nebo na stránky JČ MTB poháru.

Pavel Rybařík- jednatel JČ MTB poháru 2015

Vyhlášení výsledků Jihočeského MTB poháru 2015

Vyhlášení výsledků Jihočeského MTB poháru 2015 proběhlo 5. září v Soběslavi, kde se také jel poslední závod seriálu.

Celkové pořadí:

Kategorie A (muži 19-29 let)
1. Hyšpler Robin – Galaxy Cyklo Švec
2. Fišer Ondřej – Cykloklub Chýnov
3. Stropnický Ondra

Kategorie B (muži 30-39 let)
1. Kníže David – Prodoli Racing Team
2. Tybitancl Lukáš – BS JOMA Jindřichův Hradec
3. Tomeček Zdeněk – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie C (muži 40-49 let)
1. Jakeš Tomáš
2. Brabec Jiří – Cykloklub Chýnov
3. Skalka Pavel

Kategorie D (muži 50-59 let)
1. Bubla Ladislav – Milevsko L.R.T.
2. Raba Tomáš – BS JOMA Jindřichův Hradec
3. Rybařík Pavel – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie E2 (muži 60 a více let)
1. Ošmera Jan – RoNaKol Pravíkov
2. Fous Jan – CK Kněžice
3. Nechvátal František – CK Kněžice

Kategorie Z (ženy 19-29 let)
1. Hrušková Eliška
2. Křížová Vladimíra – Apex-Bike Tábor
3. Nováková Veronika – Oceloví Letci

Kategorie H (ženy 30-39 let)
1. Tomečková Lucie – GS cyklo team Jistebnice
2. Mrkvicová Jitka – Cyklo Team WEBER
3. Krešáková Pavla – Cykloklub Chýnov

Kategorie F2 (ženy 40 a více let)
1. Hořejší Jana – GS cyklo team Jistebnice
2. Svobodová Jarmila – CKK Znojmo
3. Lojdová Lenka – Nová Včelnice

Kategorie M3 (junioři 15-18 let)
1. Šitner Jaroslav – GS cyklo team Jistebnice
2. Lukš David – CKR Kostelní Radouň
3. Petr Jan – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie Z3 (juniorky 15-18 let)
1. Nováková Nikola – GS cyklo team Jistebnice
2. Baarová Petra – Cykloservis MÍČKA Sušice
3. Nováková Kristýna – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie OM (odrážedla chlapci)
1. Fous Matyáš – CK Kněžice
2. Tomeček Matěj – GS Cykloteam Jistebnice
3. Mráček Tomáš – Cykloklub Chýnov

Kategorie OZ (odrážedla dívky)
1. Koblicová Terezie – Junior Cycling Project Team Písek
2. Rybaříková Elenka – Jistebnice Čistý sport
3. Hrbková Tereza – Biketime Bulls Písek

Kategorie U6M (chlapci do 6 let)
1. Štemberk Jan – Bike team Chelčice
3. Hrbek Jiří – Biketime Bulls Písek
2. Křešnička Michal – Dům barev Č. Krumlov

Kategorie U6W (dívky do 6 let)
1. Jarošová Emílie – Junior Cycling Project Team Písek
2. Váchová Kristýna – Dům barev Český Krumlov
3. Váchová Šárka – Dům barev Český Krumlov

Kategorie U9M (chlapci 7-9 let)
2. Srp Daniel – Cyklosport pit-stop.cz
1. Jaroš Nikola – Junior Cycling Project Team Písek
3. Máša Daniel – AC MTB Čimelice

Kategorie U9W (dívky 7-9 let)
1. Horká Veronika – Junior Cycling Project Team
3. Fialová Klára – GS cyklo team Jistebnice
2. Bartošová Kateřina – Biketime Bulls Písek

Kategorie MZ1 (mladší žáci 10-12 let)
1. Štrobl Vojtěch – Dům barev Český Krumlov
3. Štrobl Pavel – Dům barev Český Krumlov
4. Witkowski Marek – Junior Cycling Project Team Písek

Kategorie ZZ1 (mladší žákyně 10-12 let)
1. Hodlová Nikola – Cyklosport pit-stop.cz
2. Švecová Anna – G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
3. Navrkalová Nikola CKK Znojmo

Kategorie MZ2 (starší žáci 13-14 let)
1. Dušák Martin – Dům barev Český Krumlov
2. Bajer Tomáš – Z Bike team Třeboň
3. Bacílek Jakub – Oceloví letci

Kategorie ZZ2 (starší žákyně 13-14 let)
1. Macháčková Barbora – Olbramovice
2. Navrkalová Michaela – CKK ZNOJMO
3. Hazová Michaela – KH TOUR LIV CZECH CYCLING TEAM

Týmy
1. GS cyklo team Jistebnice B
2. Cykloklub Chýnov A
3. GS cyklo team Jistebnice A

Kompletní výsledky: dospělí  děti  týmy