Vyhlášení výsledků Jihočeského MTB poháru 2015

Vyhlášení výsledků Jihočeského MTB poháru 2015 proběhlo 5. září v Soběslavi, kde se také jel poslední závod seriálu.

Celkové pořadí:

Kategorie A (muži 19-29 let)
1. Hyšpler Robin – Galaxy Cyklo Švec
2. Fišer Ondřej – Cykloklub Chýnov
3. Stropnický Ondra

Kategorie B (muži 30-39 let)
1. Kníže David – Prodoli Racing Team
2. Tybitancl Lukáš – BS JOMA Jindřichův Hradec
3. Tomeček Zdeněk – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie C (muži 40-49 let)
1. Jakeš Tomáš
2. Brabec Jiří – Cykloklub Chýnov
3. Skalka Pavel

Kategorie D (muži 50-59 let)
1. Bubla Ladislav – Milevsko L.R.T.
2. Raba Tomáš – BS JOMA Jindřichův Hradec
3. Rybařík Pavel – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie E2 (muži 60 a více let)
1. Ošmera Jan – RoNaKol Pravíkov
2. Fous Jan – CK Kněžice
3. Nechvátal František – CK Kněžice

Kategorie Z (ženy 19-29 let)
1. Hrušková Eliška
2. Křížová Vladimíra – Apex-Bike Tábor
3. Nováková Veronika – Oceloví Letci

Kategorie H (ženy 30-39 let)
1. Tomečková Lucie – GS cyklo team Jistebnice
2. Mrkvicová Jitka – Cyklo Team WEBER
3. Krešáková Pavla – Cykloklub Chýnov

Kategorie F2 (ženy 40 a více let)
1. Hořejší Jana – GS cyklo team Jistebnice
2. Svobodová Jarmila – CKK Znojmo
3. Lojdová Lenka – Nová Včelnice

Kategorie M3 (junioři 15-18 let)
1. Šitner Jaroslav – GS cyklo team Jistebnice
2. Lukš David – CKR Kostelní Radouň
3. Petr Jan – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie Z3 (juniorky 15-18 let)
1. Nováková Nikola – GS cyklo team Jistebnice
2. Baarová Petra – Cykloservis MÍČKA Sušice
3. Nováková Kristýna – GS cyklo team Jistebnice

Kategorie OM (odrážedla chlapci)
1. Fous Matyáš – CK Kněžice
2. Tomeček Matěj – GS Cykloteam Jistebnice
3. Mráček Tomáš – Cykloklub Chýnov

Kategorie OZ (odrážedla dívky)
1. Koblicová Terezie – Junior Cycling Project Team Písek
2. Rybaříková Elenka – Jistebnice Čistý sport
3. Hrbková Tereza – Biketime Bulls Písek

Kategorie U6M (chlapci do 6 let)
1. Štemberk Jan – Bike team Chelčice
3. Hrbek Jiří – Biketime Bulls Písek
2. Křešnička Michal – Dům barev Č. Krumlov

Kategorie U6W (dívky do 6 let)
1. Jarošová Emílie – Junior Cycling Project Team Písek
2. Váchová Kristýna – Dům barev Český Krumlov
3. Váchová Šárka – Dům barev Český Krumlov

Kategorie U9M (chlapci 7-9 let)
2. Srp Daniel – Cyklosport pit-stop.cz
1. Jaroš Nikola – Junior Cycling Project Team Písek
3. Máša Daniel – AC MTB Čimelice

Kategorie U9W (dívky 7-9 let)
1. Horká Veronika – Junior Cycling Project Team
3. Fialová Klára – GS cyklo team Jistebnice
2. Bartošová Kateřina – Biketime Bulls Písek

Kategorie MZ1 (mladší žáci 10-12 let)
1. Štrobl Vojtěch – Dům barev Český Krumlov
3. Štrobl Pavel – Dům barev Český Krumlov
4. Witkowski Marek – Junior Cycling Project Team Písek

Kategorie ZZ1 (mladší žákyně 10-12 let)
1. Hodlová Nikola – Cyklosport pit-stop.cz
2. Švecová Anna – G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
3. Navrkalová Nikola CKK Znojmo

Kategorie MZ2 (starší žáci 13-14 let)
1. Dušák Martin – Dům barev Český Krumlov
2. Bajer Tomáš – Z Bike team Třeboň
3. Bacílek Jakub – Oceloví letci

Kategorie ZZ2 (starší žákyně 13-14 let)
1. Macháčková Barbora – Olbramovice
2. Navrkalová Michaela – CKK ZNOJMO
3. Hazová Michaela – KH TOUR LIV CZECH CYCLING TEAM

Týmy
1. GS cyklo team Jistebnice B
2. Cykloklub Chýnov A
3. GS cyklo team Jistebnice A

Kompletní výsledky: dospělí  děti  týmy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*