TREK Jistebnický maraton 2017

V sobotu 19.8.2017 vás všechny srdečně zveme do Jistebnice na šestý závod Jihočeského MTB poháru a zároveň třetí závod Galaxy série – TREK Jistebnický maraton. Děti a mládež, od těch nejmenších na odrážedlech až po juniorky a juniory, se zde utkají o titul Přeborníka Jihočeského kraje v maratonu pro rok 2017 v rámci Mistrovství Jihočeského svazu cyklistiky.
Ve čtvrtek 17.8.2017 ve 23:59 h se uzavře on-line přihlašovací systém a na náš závod se bude možné přihlásit nadále pouze na místě  – v pátek mezi 19 a 21 h a v sobotu od 8 do 11 hodin. Pokud se chcete vyhnout frontám u přihlašování a ještě jste tak dosud neučinili, neváhejte a přihlašte se zde: http://prihlaska-na-jistebnicky-maraton.webnode.cz/
Zázemí závodu najdete stejně jako v loňském roce na sportovišti u rybníka Smolík, kde proběhnou i vložené dětské závody. K dispozici pro vás bude parkoviště, kryté posezení, občerstvení, mytí kol, sprchy, WC. Pokud si nebudete vědět rady, se vším vám rádi pomohou pořadatelé akce v nepřehlédnutelných tričkách.
Závodní klání započne závodem odrážedel v 9:30 h a následovat budou další dětské kategorie. Každý malý závodník obdrží sladkou odměnu v cíli. Ti nejrychlejší pak budou v poledne slavnostně dekorováni na pódium. A než se tak stane, budou se děti moci vydovádět pod vedením lektorek zumby Jany a Pavly v půlhodinové Zumba taneční šou pro děti.
Ve 12:30 h pak z náměstí v Jistebnici odstartují závodníci na krátkou trasu 26 km a o půl hodiny později, tedy ve 13:00 h závodníci na trať dlouhou 45 km.
V 17:00 h pak odměníme vždy prvních pět závodníků na trati dlouhé a minimálně tři nejlepší na trati krátké, nechybět budou medaile v novém originálním designu vyrobené firmou Efaflex, vítězové juniorských a kadetských kategorie obdrží pohár pro Přeborníka Jihočeského kraje v maratonu mládeže pro rok 2017 a nezapomeneme ani na nejlepší rodinné týmy.
 
Na co se dále můžete těšit?
Závodníci na dlouhé trati zabojují o Vrchařskou prémii na Monínci – t.j. poukaz na ubytování pro 2 osoby v hotelu Monínec a možná je bude čekat něco, co v létě na závodech ještě nezažili – průjezd sněhovým polem 🙂 Děti mohou po celý den využít skákací hrad.
Samozřejmostí je hudba a tanec až do pozdních nočních hodin, takže nikam nespěchejte, zůstaňte tu s námi a pobavte se. A komu by se nechtělo jet domů, může přespat ve vlastních stanech či si domluvit ubytování v místní Sokolovně.
 
Těšíme se na vás
 
Spolek pro sport všeho druhu Jistebnice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*