Spuštění registrací do ročníku 2018

Letošní ročník Jihočeského MTB poháru zahrnuje 9 závodů – první nás čeká již 12. května v Táboře, finálový závod se již tradičně uskuteční v Soběslavi 8. září. V letošním ročníku zavítáme do nových lokalit – do již zmíněného Tábora s krásnými terény v údolí řeky Lužnice, do Salačovy Lhoty s výživným výjezdem k vysílači Strážiště a do úžasné přírody České Kanady v okolí hradu Landštejn. Slavnostní vyhlášení proběhne 15. září v Chýnově.

Již dnes se můžete přihlásit na všechny závody za zvýhodněné startovné 2250 Kč.

Kalendář:

12. 5. Tábor
19. 5. Kardašova Řečice
2. 6. Chýnov
9. 6. Salačova Lhota
23. 6. Kukle
11. 8. Mladá Vožice
18. 8. Jistebnice – mistrovský závod
25. 8. Landštejn
8. 9. Soběslav
15. 9. Slavnostní vyhlášení – Chýnov

2 Replies to “Spuštění registrací do ročníku 2018”

  1. Dobrý den, Chýnov se kryje s Králem Šumavy, chápu jak je složité organizovat závod, ale jestli by nestálo za úvahu k přeřazení tohoto dílu seriálu na jiný termín. Pouze myšlenka. Děkuji. S pozdravem Tom

    • Ahoj Tome, o kolizi vím, snažil jsem se ji hned s Chýnovem řešit, ale oni to bohužel organizačně nezvládnou přesunout. Snad je to letos výjimka, AKŠ bývá vždy poslední sobotu v květnu (a s tím jsme počítali), ale letos to z nějakého důvodu posunuli o týden, což jsme zjistili, až když jsme měli náš kalendář hotový. Příští rok si určitě jejich termín prověřím dopředu. Pavel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*