Finále STEVENS JČ MTB POHÁRU 2019 v Soběslavi 7. 9. 2019

Finále STEVENS JČ MTB poháru 2019 se nám blíží a situace ve většině kategorií není vůbec jasná. V klidu může být pouze Olda Míka (MA 50-59), Pavlína Macková (ZA 18-29), Iveta Kolegarová (ZA 30-39) a Máťa Štolcpartová ( ZA 40).

V žákovských kategoriích výrazněji vedou  Vlasatý Jakub (MB15-18), Kotlínová Simona (ZB15-18) , Šalanda Adam (M7-9),  Brandová Beáta (Z7-9), Rybaříková Terezie (Z4),  Rybaříková Linda  (Z6),  Krešák Kryštof (M13-14) a  Lebedová Kristýna (Z13-14 ).

V soutěži týmů se také rozhodne až v Soběslavi. Čistý sport racing team 1 dotahuje minimální ztrátu na APEX Bike Mobil Tábor. Na rozuzlení poháru musíme počkat do Soběslavi 7. 9. 2019.

  1. MA18-29 Šitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice (466 b.)
  2. MA18-29 Grošek Filip 1994 PRODOLI Racing Team (456 b.)
  3. MA18-29 Princ Jan 1990 Apex Bike Mobil Tábor (454 b.)
  1. MA30-39 Rybařík Ivan 1981 Čistý sport Racing team 1 (505 b.)
  2. MA30-39 Staněk Pavel 1982 Apex Bike Mobil Tábor (498 b.) 
  3. MA30-39 Codl Lukáš 1984 Apex Bike Mobil Tábor (457 b.)
  1. MA40-49 Mareš Vojtěch 1978 Čistý sport Racing Team (463 b.)
  2. MA40-49 Jehně Václav 1971 Cykloklub Chýnov (432 b.)
  3. MA40-49 Bloch Filip 1974 Cyklo Atom cycling team (426 b.)
  1. MA50-59 Míka Oldřich 1968 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS (530 b.)
  2. MA50-59 Vaněk Alan 1966 Cyklo Atom cycling team (473 b.)
  3. MA50-59 Schiffer Michael 1966 bike altmannat (460 b.)
  1. MA60 Dvořák Petr 1942 Fischer SKI Vimperk (447 b.)
  2. MA60 Bubla Ladislav 1959 GS cyklo team Jistebnice (440 b.)
  3. MA60 Ošmera Jan 1954 Ronakol Pravíkov Cyklo Atom cycling team (400 b.)
  4. MA60 Rybařík Pavel 1957 GS cyklo team Jistebnice (380 b.)
  1. ZA18-29 Macková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov (530 b.)
  2. ZA18-29 Nováková Veronika 1994 PROMPT 2 Servis cyklo team (483 b.)
  3. ZA18-29 Rodová Libuše 1994 PK sport (393 b.)
  1. ZA30-39 Kolegarová Iveta 1988 IN-LIFE Cycling Team (530 b.)
  2. ZA30-39 Košecová Miroslava 1984 CBC Team (398 b.)
  3. ZA30-39 Mrkvicová Jitka 1980 Apex bike mobil Tábor (175 b.)
  1. ZA40 Štolcpartová Máťa 1968 Cyklo Atom cycling team (525 b.)
  2. ZA40 Hořejší Jana 1974 SK Fit Tábor (258 b.)
  3. ZA40 Maťhová Tereza 1979 Kola BSP Planá nad Lužnicí (240 b.)
  1. MB15-18 Vlasatý Jakub 2003 SK Bike Time Písek (472 b.)
  2. MB15-18 Poleščuk Robert 2004 Zajíčkov (443 b.)
  3. MB15-18 Lolacher Tomáš 2003 CBC Team (430 .)
  4. MB15-18 Turnovský Štěpán 2003 Cykloklub Chýnov (427 b.)
  5. MB15-18 Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor (424 b.)
  1. ZB15-18 Kotlínová Simona 2003 Biketime Bulls Písek (525 b.)
  2. ZB15-18 Babáčková Michaela 2003 Cykloklub Chýnov (472 b.)
  3. ZB15-18 Nováková Kristýna 2004 GW Jihotrans (460 b.)
  4. ZB15-18 Šafaříková Klára 2002 GS cyklo team Jistebnice (400 b.)
  1. M4 Jedlička Jan 2015 SK FIT Tábor (132 b.)
  2. M4 Žák Marek 2015 FTP Nuzbely (129 b.)
  3. M4 Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice (109 b.)
  1. Z4 Rybaříková Terezie 2015 Čistý sport (155 b.)
  2. Z4 Novotná Ida 2017 Čistý sport (69 b.)
  3. Z4 Bendová Týna 2017 SK Fit Tábor (68 b.)
  4. Z4 Zuzáková Kristýna 2016 Radimovice u Želče (56 b.)
  5. Z4 Ryjáčková Rozálie 2017 Apex Bike Mobil Tábor (48 b.)
  1. Z6 Rybaříková Linda 2013 Čistý sport (144 b.)
  2. Z6 Smrčková Natálie 2014 Eurofoam Žirovnice (119 b.)
  3. Z6 Tomečková Barbora 2013 GS cyklo team Jistebnice (58 b.)
  1. M7-9 Šalanda Adam 2010 Patry Cycling Team Třešť (150 b.)
  2. M7-9 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín (128 b.)
  3. M7-9 Herink Václav 2010 Biketime Bulls Písek (120 b.)
  4. M7-9 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč (119 b.)
  5. M7-9 Herink Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek (111 b.)
  1. Z7-9 Brandová Beáta 2011 Biketime Bulls Písek (146 b.)
  2. Z7-9 Šandová Tereza 2011 BB RACING Čerčany (122 b.)
  3. Z7-9 Pazourková Vilma 2011 Cycling Academy Tábor (114 b.)
  4. Z7-9 Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek (101 b.)
  5. Z7-9 Orlowská Pavlína 2011 Praha (89 b.)
  1. M10-12 Pazourek Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor (114 b.)
  2. M10-12 Klicman Lukáš 2008 Cycling Academy Tábor (114 b.)
  3. M10-12 Šalanda Adam 2010 Patry Cycling Team Třešť (109 b.)
  4. M10-12 Krešák Jáchym 2008 Cycling Academy Tábor (102 b.)
  5. M10-12 Lechner Matěj 2008 Z Bike Team Třeboň (96 b.)
  1. Z10-12 Lišková Viola 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč (138 b.)
  2. Z10-12 Hrdinová Anna 2007 Cycling Academy Tábor (130 b.)
  3. Z10-12 Kotlínová Hana 2008 Biketime Bulls Písek (92 b.)
  1. M13-14 Krešák Kryštof 2005 Cycling Academy Tábor (150 b.)
  2. M13-14 Uher David 2005 BT BULLS Písek (125 b.)
  3. M13-14 Kraus Tomáš 2006 Cycling Academy Tábor (120 b.)
  4. M13-14 Toman Pavel 2005 Biketime Bulls Písek (104 b.)
  5. M13-14 Mařík Petr 2006 Biketime Bulls Písek (94 b.)
  1. Z13-14 Lebedová Kristýna 2006 CK Jihočeské naděje (148 b.)
  2. Z13-14 Pulkrabová Marika 2006 BSK Cyklomarket (60 b.)
  3. Z13-14 Horáčková Nikola 2006 Tábor (35 b.)

1. Apex Bike Mobil Tábor (3619 b.)
Kraus Luděk,Vlášek Michal,Staněk Pavel,Codl Lukáš,Princ Jan,Capouch David,Petráková Kamila
2. Čistý sport Racing team 1 (3557 b.)
Rybařík Ivan, Babický Josef, Čechura Jiří ,Mareš Vojtěch, Doubek Miloš, Pejša Jiří
3. PRODOLI Racing Team ( b.)
Raba Tomáš, Lepič Martin, Hyšpler Robin, Bambula Ondřej, Grošek Filip, Heřmánek Jan, Viktora Jan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*