Přihláška

Přihlásit se a zaplatit zvýhodněné startovné do celého Jihočeského MTB poháru 2018 v kategoriích M3, Z3, A, B, C, D, E, Z, H je možné online do 5.5.2018. Po tomto datu nebude již možné se přihlásit do celého seriálu, ale pouze k jednotlivým závodům.

Startovné na celý seriál je možné platit pouze bankovním převodem na účet č. 2100955460/2010. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím emailu po odeslání přihlášky.

Závodník, který se přihlásí předem do celého Jihočeského MTB poháru a zaplatí stanovené startovné, je tímto krokem přihlášen ke všem závodům seriálu.

Start závodníka mladšího 18 let je možný pouze s písemným souhlasem jeho zákonného zástupce na řádně vyplněném a podepsaném formuláři, který je závodník povinen odevzdat pořadateli při prezentaci do každého závodu (v případě vložených závodů dětí je souhlas zákonného zástupce uveden přímo na přihlášce do závodu).

Start závodníka mladšího 15 let na trati B je možný pouze za podmínky, že bude po celou dobu průjezdu trati doprovázen osobou starší 18 let (rodičem, nebo jím určenou osobou) – formulář. Start závodníka mladšího 15 let na trati A není možný.

Platební údaje k zaplacení startovného obdržíte emailem po odeslání přihlášky.

PŘIHLÁŠKA TÝMU DO JČ MTB POHÁRU 2018

 

Seznam závodníků přihlášených do JČ MTB poháru 2018

Seznam dětí přihlášených do JČ MTB poháru 2018

Seznam týmů přihlášených do JČ MTB poháru 2018

 

Ceny startovného:

  • přihláška jednotlivce k celému seriálu (kategorie M3, Z3, A, B, C, D, E, Z, H) … 2.250 Kč
  • přihláška týmu k celému seriálu (kategorie M3, Z3, A, B, C, D, E, Z, H) … 1.000 Kč

Startovné závodníka přihlášeného na celý seriál je nepřenosné, pořadatel závodu však může umožnit start jiného závodníka. Změna musí být oznámena včas a jméno změněno ve startovní listině. Za provedení změny může pořadatel požadovat manipulační poplatek.

Výše startovného a přihlašování  na jednotlivé  závody je plně v kompetenci pořadatele a řeší je propozice jednotlivých závodů poháru.

Těšíme se na Vaši účast,
pořadatelé Jihočeského MTB poháru.

2 Replies to “Přihláška”

  1. Kdy a jak je možné se přihlásit na jednotlivý závod?
    Jedná se mi o Landštejn, kam jezdíme každý rok.
    Předem děkuji za odpověď.
    Karel Šrám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*