Seznam přihlášených dětí

Celkem přihlášených dětí: 56

Příjmení
Jméno
Ročník
Kategorie
Tým
Datum přihl.
Bartošová
Kateřina
2008
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Go-Riders Písek
28. 2. 2018
Coufalová
Barča
2009
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
JUNIOR cycling projekt team PÍSEK
7. 3. 2018
Coufalová
Káťa
2013
D6 – děvčata do 6 let (rok nar. 2012 a později)
JUNIOR cycling projekt team PÍSEK
6. 3. 2018
Dušek
Matiáš
2005
Ch14 – starší žáci 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Dušková
Adéla
2008
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Fajtl
Kuba
2010
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
JUNIOR cycling projekt team PÍSEK
7. 3. 2018
Fialová
Klára
2006
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
GS cyklo team Jistebnice
2. 5. 2018
Fortelná
Ella
2009
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
MM AUTO - MTB Team
8. 3. 2018
Herink
Lukáš
2010
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Herink
Václav
2010
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Holubová
Kristýna
2010
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Horká
Veronika
2007
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Hrbek
Jiří
2009
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Hrbková
Tereza
2012
D6 – děvčata do 6 let (rok nar. 2012 a později)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Hronek
Jaroslav
2007
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Hronková
Tereza
2011
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Hynšt
Štěpán
2004
Ch14 – starší žáci 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
GS cyklo team Jistebnice
2. 5. 2018
Janík
David
2016
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
22. 4. 2018
Janíková
Monika
2010
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
22. 4. 2018
Janů
David
2008
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Fitness Bikers Taem - Nuzbely
29. 3. 2018
Jaroš
Nikola
2007
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
BB Racing
11. 2. 2018
Jaroš
Sebastian
2016
Ch4 – odrážedla chlapci (rok nar. 2014 a později)
BB Racing
2. 5. 2018
Jarošová
Emílie
2009
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
BB Racing
11. 2. 2018
Koblicová
Terezie
2013
D6 – děvčata do 6 let (rok nar. 2012 a později)
JUNIOR cycling projekt team PÍSEK
6. 3. 2018
Kořenský
Jan
2009
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Kotlínová
Hana
2008
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Kraus
Tomáš
2006
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Krešák
Jáchym
2008
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Krešák
Kryštof
2005
Ch14 – starší žáci 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Kuba
Filip
2006
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Máša
Daniel
2006
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
JUNIOR cycling projekt team PÍSEK
7. 3. 2018
Matásek
Jakub
2010
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Miňhová
Zuzana
2008
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
GS cyklo team Jistebnice
2. 5. 2018
Nevšímal
Patrik
2009
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Nová Včelnice
1. 5. 2018
NOVÁK
MATĚJ
2009
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Rychlý šípy
25. 3. 2018
Nováková
Kristýna
2004
D14 – starší žákyně 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
GW Jihotrans
10. 4. 2018
Pazourek
Tadeáš
2009
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Pazourková
Vilma
2011
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Polák
Matyáš
2013
Ch6 – chlapci do 6 let (rok nar. 2012 a později)
Cyklo Atom
3. 5. 2018
Procházka
Stanislav
2004
Ch14 – starší žáci 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Rothbauerová
Julie
2012
D6 – děvčata do 6 let (rok nar. 2012 a později)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Rothbauerová
Karolína
2009
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Rybařík
Tomáš
2008
Ch12 – mladší žáci 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
GS cyklo team Jistebnice
2. 5. 2018
Šilhanová
Kamila
2006
D12 – mladší žákyně 10 – 12 let (rok nar. 2006-2008)
JUNIOR cycling projekt team PÍSEK
7. 3. 2018
Šimeček
David
2005
Ch14 – starší žáci 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
Cycling Academy Tábor
2. 5. 2018
Toman
Pavel
2005
Ch14 – starší žáci 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Tomeček
Matěj
2012
Ch6 – chlapci do 6 let (rok nar. 2012 a později)
GS cyklo team Jistebnice
2. 5. 2018
Tomečková
Barbora
2013
D6 – děvčata do 6 let (rok nar. 2012 a později)
GS cyklo team Jistebnice
2. 5. 2018
Tomečková
Tereza
2010
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
GS cyklo team Jistebnice
2. 5. 2018
Uher
David
2005
Ch14 – starší žáci 13 – 14 let (rok nar. 2004-2005)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Vaverka
Matyáš
2009
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
GO RIDERS - Písek
2. 3. 2018
Vlasatý
Vojta
2010
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Witkowská
Edita
2009
D9 – děvčata 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Biketime Bulls Písek
9. 5. 2018
Žák
Marek
2015
Ch4 – odrážedla chlapci (rok nar. 2014 a později)
Fitness Bikers Team Nuzbely
23. 4. 2018
Žák
Martin
2010
Ch9 – chlapci 7 – 9 let (rok nar. 2009-2011)
Fitness Bikers Team Nuzbely
23. 4. 2018
Zelenka
Šimon
2012
Ch6 – chlapci do 6 let (rok nar. 2012 a později)
29. 4. 2018